Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno - Královo Pole – analýza nemovitostí

V Králově Poli jsou cihlové, panelové byty, zástavby rodinných domů, činžovní domy i novostavby. Parkovacích míst je zde poměrně dost ve srovnání s jinými částmi Brna.

Díky vysokým školám a univerzitám je tato lokalita vyhledávaná na pronájmy. Je výhodné investovat do bytů a následně je pronajímat. Starší cihlové byty 1+1 se dají pořídit od 34 tisíc Kč/m2 a větší byty se dají koupit za 30 tisíc Kč/m2.

Pozemků je v nabídce poměrně dost, ale jsou drahé, ceny závisí především na lokalitě. Ceny se pohybují od 7,5 tisíc Kč/m2.

Lokalita

Královo Pole leží na severozápadě o rozloze 5,48 km2, s katastrálním územím Královo Pole, Ponava, Sadová, Černá pole. Žije zde okolo 28 – 30 tisíc obyvatel. Počet ulic a náměstí je 114.

Základní sídelní jednotky: Královo Pole: 11 Berkova, Herčíkova, Křižíkova, Mojmírovo nám., Myslínova, Palackého, Pod Palackého vrchem, Pod pražskou tratí (Královopolská, a. s.), Poděbradova, Vackova, Vysoká škola veterinární Ponava: 6 Cimburkova - Antonína Macka, Červený mlýn, Ptašinského, Skřivanova, Staňkova, Zimní stadion Sadová: 4 Kociánka, Kociánka - Hamerláky, Střelecký stadion, Zaječí hora

Občanská vybavenost

Co se týká občanské vybavenosti má Královo Pole všeho dostatek. Jsou zde školky, školy, Veterinární a farmaceutické univerzity, Vysoké učené technické (VUT), technologický park, na východě je rozsáhlý komplex Královopolské strojírny a samozřejmě dostatek obchodů např. Tesco, Kaufland a plno dalších služeb.

Dopravní obslužnost je zde výborná. Dopravu zajišťují autobusy, trolejbusy, vlaky a tramvaje. Výhodou je přímé dopravní spojení do všech částí Brna a obyvatelé nemusí obtížně jezdit přes centrum města.

 V případě, že máte zájem o prodej, koupi či pronájem nemovitosti v Brně-Králově Poli, pak nás neváhejte kontaktovat. Naši vyškolení makléři jsou připraveni Vám pomoci s transakcí hladce, rychle a bezpečně pomoci.

Datum publikace: 3.8.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno