Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno Masarykova čtvrť: analýza nemovitostí

Jedná se prestižní lokalitu a tomu odpovídá i cena nemovitostí. Cena starších bytů se pohybuje od 50.000 Kč/m2 a cena novostaveb je ještě větší. Převážně jde o vilovou čtvrť a rodinné domy neboli vily se pohybují v desítkách milionů Kč. Pozemků v nabídce nebývá mnoho, spíše jen výjimečně.

Lokalita

Patří mezi nejkrásnější a nejkvalitnější částí města Brna. Vznikla na přelomu 19. a 20. století a je známá svou secesní a funkcionalistickou architekturou. Katastrálním územím jsou Stránice, jehož okraj tvoří Wilsonův les, Veveří (Kraví hora), Pisárky a Staré Brno. Výhodou je, že se nachází nedaleko centra, kde se dá dojít i pěšky. Je zde plno zeleně, krásné vily, klidné a většinou jednosměrné ulice.

Občanská vybavenost

Ohledně občanské vybavenosti je zde toho málo. Jsou zde např. školy, Masarykova univerzita, lékaři, pár menších obchodů a na Žlutém kopci je nemocnice. Další potřebné služby se nachází na Brně-střed. Na Kraví hoře jsou zahrádky, bazén, tenisové kurty a další sportoviště. Wilsonův les je stvořený k procházkám nebo sportovním aktivitám. Dopravu zajišťují autobusy, trolejbusy a tramvaje.

V případě, že máte zájem o prodej, koupi či pronájem nemovitosti v Masarykově čtvrti, pak nás neváhejte kontaktovat. Naši vyškolení makléři jsou připraveni Vám pomoci s transakcí hladce, rychle a bezpečně pomoci.

Datum publikace: 3.8.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno