Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno-Střed

Analýza nemovitostí

Ceny starších bytů se pohybují okolo 40 tisíc Kč/m2, novostavby se dají pořídit od 45 do 70 tisíc Kč/m2.

Pozemků v nabídce není mnoho a cena je individuální, většinou závisí na poloze, velikosti, hlučnost zóny a možnostech využití.

Lokalita

Brno-střed se rozkládá po obou březích řeky Svratky. Jeho katastrální výměra je 15 km2 a žije zde okolo 65 tisíc obyvatel. Pod Brno-střed patří: Staré Brno, Štýřice, veveří, Stránice, nám. Svobody, BVV, Pisárky, Trnitá a Zábrdovice. Je to centrum obchodu, služeb, turismu, kultury, zábavy a pohostinství. Historické památka jsou Katedrála svatého Petra a Pavla, Petrov, Špilberk a nejznámější park Lužánky.

V centru Brna sídlí řada úřadů a institucí, základní, střední a vysoké školy, hodně firem a obchodů. Střed Brna je významným dopravním uzlem a dopravu zde zajišťují autobusy, tramvaje, trolejbusy, řada linek vnitrostátní, mezinárodní autobusové a železniční dopravy.

Je zde kulturní využití např. Janáčkovo divadlo, Mahenovo divadlo, Městské divadlo, Divadlo Husa na provázku, Hvězdárna a planetárium a další.

Jediným problém této lokality je nedostatečné pokrytí kanalizačních sítí.

Hlavní výhody z hlediska realit jsou tyto:

- výborná dopravní dostupnost, vlakové, autobusové nádraží, dopravní uzel do ostatních brněnských částí, důležité instituce a místa jsou v dosahu chůzí

- obchody, Tesco, Vaňkovka, svět. módní značky na ulici Radlická

- zábava, kina, hospody, restaurace, kavárny

- historické centrum

- nemocnice

- policie

- školy, školky, univerzity

- úřady města Brna

Hlavní nevýhody:

- parkování, parkování za rozumnou cenu

- hlučnost, málo klidných zón, kromě parků Lužánky, Petrov

V případě, že máte zájem o prodej, koupi či pronájem nemovitosti v centru Brna, pak nás neváhejte kontaktovat. Naši vyškolení makléři jsou připraveni Vám pomoci s transakcí hladce a profesionálně.

Datum publikace: 12.10.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno