Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno - Žabovřesky: analýza realit

Pozemků v nabídce moc není, cena je dost vysoká. V případě, že se realizuje novostavba, tak se koupí malý rodinný dům a na jeho místě se postaví bytový dům.

Ceny bytů se pohybují vysoko, především závisí na stáří nemovitosti a na poloze. Starší byty se dají koupit od 33.000 Kč/m2, panelové byty za 40.000 Kč/m2 a byty v novostavbě se pohybují od 45.000 Kč/m2 a pokračují až k 60.000 Kč/m2.

Rodinné domy jsou obvykle vícegenerační a pohybují se od 5 mil. Kč. Nemovitost lze využít k bydlení, ale i pro podnikatelské účely.

Lokalita a občanská vybavenost

Žabovřesky jsou historickou obcí o rozloze 4,35 km2. Žije zde přes 21 tisíc obyvatel. Žabovřesky leží na levém břehu Svratky. Dostupnost do Brna je velmi dobrá, neboť se nachází v blízkosti centra a u nájezdu na brněnský okruh. Lokalita je klidná, jsou zde dva lesoparky a zástavba rodinných a bytových domů s několika malými panelovými sídlišti. Bydlení je zde velmi vyhledávané, s krásnou přírodou a výbornou občanskou vybaveností. Wilsonův les umožňuje různé sportovní aktivity např. běh, chůzi a je ideálním místem pro “pejskaře“. Pod lesem se nachází tenisové kurty. Dopravu zajišťují tramvaje, trolejbusy a autobusy, tudíž jste bez problémově za 10 minut v centru. Jsou zde 4 základní školy a 5 mateřských škol, kulturní dům, policii, restaurace a obchody. V Žabovřeskách se nachází několik pamětihodností jako např. Jurkovičova vila, Kaunicovy koleje, Kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů a Kaple svatého Václava.

Je zde kulturní a sportovní využití např. kino, hospůdky, různé kroužky a cyklostezka od Bystrce až po Olympii. Lokalita je vyhledávaná střední třídou obyvatelstva.

Pokud chcete koupit, prodat či pronajmout nemovitost v Žabovřeskách, tak nás neváhejte oslovit.

Datum publikace: 3.8.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno