Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno - Kohoutovice

Analýza nemovitostí

Pozemků je v nabídce opravdu velmi málo, rovněž i rodinných domů. Panelové domy prošly revitalizací. Kohoutovice jsou jedny z nejdražších lokalit v Brně. Starší panelový byt 1+1 se dá koupit kolem 35.000 Kč/m2 tj. 1,4 mil. Kč, byt 2+1 stojí okolo 32.000 Kč/m2 tj. 1,8 mil. Kč a 3+1 za 29.000 Kč/m2 po rekonstrukci +10% navíc. RD se pohybují od 7,5 mil. Kč a více. Pronájem 1+1 se dá pořídit od 6,5 tisíc Kč/měs. a 3+1 se pohybuje od 12 000 Kč.

Rozloha městské části Kohoutovice je 4,09 km2 a žije zde přes 12,5 tisíc obyvatel. Tato lokalita je vhodná pro rodiny s dětmi. Katastrální území zahrnuje západní část Pisárek a jižní část Jundrova. Sousedí městské části jsou: na západě Brno-Žebětín, na severu Brno-Jundrov, na východě Brno-střed a na jihu Brno-Nový Lískovec a Brno-Bosonohy. Povrch městské části pokrývají lesy a městskou částí protéká Kohoutovický potok. Lokalita se nachází na kopci a je velmi zajímavá, neboť se zde střídají kopce s údolím. Je zde zástavba rodinných domů a panelových domů, která není souvislá a díky tomu je vizuálně krásnější. Hlavními ulicemi, kterými vede výstavba jsou ulice Antonína Procházky a Libušino údolí. Chaty a zahrádky se vyskytují spíše směrem na Jundrov.

Občanská vybavenost

Ohledně občanské vybavenosti je zde vše blízko - jesle, mateřské školky, dvě základní školy, dvě zdravotní střediska, lékárny, pošta, policie, nákupní centrum, aquapark, dětská hřiště, tenisové kurty, fotbalové hřiště. Dopravu zajišťují trolejbusy a autem jste v centru Brna za cca 15 min. Je zde minimální kriminalita.

Dopravní obslužnost výborná pomocí MHD nebo autem, není problém s parkováním, minimální kriminalita.

V případě, že máte zájem o koupi, prodej či pronájem v Kohoutovicích, tak nás neváhejte kontaktovat.

Datum publikace: 12.6.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno