Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno Obřany: analýza nemovitostí

Analýza nemovitostí

Lidé mají zájem o nemovitosti v Obřanech, zejména rodiny s malými dětmi a starší páry. Nabídka je bohužel dost omezená, protože zde není dostatek bytů, ale více rodinných domů. Nové byty se pohybují dost vysoko mezi 45-50 tisíc Kč/m2 a starší byty jsou kolem 30 tisíc Kč/m2. Pozemků je málo a často jsou bez inženýrských sítí nebo za vysoké ceny.

Obřany a Maloměřice tvoří městskou část statutárního města Brna o rozloze 5,3 km2. Po pravé straně Obřan se rozkládá řeka Svitava. Obřany tvoří Fryčajova ulice, která spojuje sousední Maloměřice a sousední obec Bílovice nad Svitavou. Obřany jsou větší vesnicí s rodinnými domy, které jsou na konci narušeny menším sídlištěm. Obřany mají kolem 3 tisíc obyvatel a dohromady je zde 1118 domů.

Občanská vybavenost a doprava.

V Obřanech je školka, škola, pošta, maloobchod a další služby. Dopravní podnik města Brna zajišťuje autobusové linky 75 a noční linku N94, která jezdí i do obce Bílovice nad Svitavou. Jezdí zde i tramvaj č. 4, která zastavuje u Obřanského mostu v Maloměřicích. Dostupnost do centra je rychlá a je zde brněnský okruh, který umožňuje přístup na dálnici. Obřany sousedí: s Lesnou na západě, s Husovicemi na jihozápadě, s Kanicemi na východě, s Maloměřicemi na jihu, se Soběšicemi a s Bílovicemi na severu. Je zde krásná příroda a klidné bydlení.

V případě, že máte zájem o koupi, prodej, pronájem v Obřanech, neváhejte nás kontaktovat, naši makléři Vám rádi pomohou s transakcí bez nervů a výhodně.

Datum publikace: 10.6.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno