Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuSP 2233m2, Viničné Šumice (ID Reality: NB9176)

Okres:Brno
Obec:Viničné Šumice
Lokalita:Viničné Šumice
Cena: 1 300 000 Kč
Kontakt:Nejlepší bydlení, s.r.o.
Telefon:541 240 153, mobil: 736 484 900
E-mail: Poslat e-mail
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Vzkaz:
Zavřít
 logo

Detailní informace

Elektřina: 220/230
Voda: vodovod
Kanalizace: ano
Plyn: ano

 

Popis: Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme stavební pozemek ve Viničných Šumicích, s krásným výhledem do okolní krajiny. Jedná se o pozemek v šíři 7m, jehož součástí je řadový rodinný dům vhodný k demolici nebo k velmi rozsáhlé rekonstrukci. Zastavěná plocha domu je 155 m2, na kterou navazuje zahrada o výměře 317 m2. Na tuto zahradu navazují dlouhé vinice a louka o výměře 1721 m2, které jsou také součástí ceny a mají také druhý vstup z opačné strany pozemku. Celý pozemek se nachází v mírném svahu s možností stavby atypického domu s atraktivním výhledem do krajiny. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě s využitím vlastní studny na pozemku. Nemovitost doporučuji všem, kdo hledá atraktivní místo pro výstavbu rodinného domu s dobrou dostupností do Brna.

Průkaz energetické náročnosti bude v případě žádosti předložen po prohlídce, s ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění je rodinný dům aktuálně označen jako "G" a tak je pro účely jeho předběžné nabídky (inzerce) tato zákonná povinnost splněna
54.227.104.40

Vloženo: 05.01.2018

Zadejte emailovou adresu:

ZavřítKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno