Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBlansko reality

Stav na realitním trhu

Byt 1+kk se pohybuje okolo 650.000-700.000 Kč, 2+1 stojí 1-1,2 mil Kč a 3+1 můžete koupit od 1,5 mil Kč, ale to záleží na stáří nemovitosti, lokalitě a na typu vlastnictví. Levnější byty jsou okolo Blanska, např. v Adamově nebo Letovicích. V současné době se připravují v Blansku developerské projekty. Pozemky se pohybují od 1 000 – 2 000 Kč/m2. Rodinné domy se dají pořídit od 3 mil. Kč, ale nebývá jich moc. RD před rekonstrukcí lze koupit levněji. Okolo Blanska a Moravského krasu je poměrně velký výběr rodinných domů.

Město se nachází 19 km severně od Brna a leží na údolí řeky Svitavy. Rozloha města je 50,56 km2 a počet obyvatel se pohybuje kolem 21 tisíc. Blansko je hlavní bránou Moravského krasu. Je zde plno historických památek např. Zámek, Rájec nad Svitavou, zámek Křtiny, zřícenina hradu Blansek, Čertův hrádek, Nový hrad a další historické stavby. Blansko nabízí několik turistických stezek a cyklistických tras.

Jsou zde tato území: Blansko, Dolní Lhota, Horní Lhota, Hořice, Klepačov, Lažánky, Olešná, Těchov, Žižlavice, Češkovice.

Občanská vybavenost

V Blansku se nachází veškeré služby potřebné k životu např. mateřské školy, základní, střední a umělecké školy, speciální školy, nemocnice, obchody a restaurace. Je zde velké kulturní a sportovní využití např. Muzeum, Městská knihovna, kulturní středisko, Galerie Ve Věži, akvapark, zimní stadion, sportovní areál. Blansko je označováno jako „město sportu“ působí zde řada klubů a sportů.

Doprava

Funguje zde vlakové a autobusové spojení. Blansko se spíše soustředí na autobusovou dopravu do okolních měst a obcí, součástí dopravy je i Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje.

V případě, že máte zájem o koupi, prodej či pronájem v Blansku nebo Moravském krasu, tak nás neváhejte kontaktovat, naši makléři Vám rádi pomohou s transakcí, výhodně, kvalitně a bez stresu.

Datum publikace: 19.5.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno