Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBoskovice: analýza nemovitostí

Pokud si chcete pořídit chatu, chalupu, tak Boskovice jsou ideálním místem na víkendový odpočinek od velkoměsta.

Byty 1+1 se dají koupit od 800.000 Kč, 2+1 stojí okolo 1,3 mil. Kč, 3+1 se dá pořídit za 1,7 mil. Kč.

Pokud máte zájem o rodinný dům a máte finance, čas a sílu, tak jej můžete koupit za půl milionu Kč a zrekonstruovat si ho samy. Cena rodinných domů se prodávají za 1-1,3 mil. Kč a je zde širší nabídka než bytů. Obvyklá cena rodinných domů se pohybuje od 2 mil. Kč.

Pozemků je v nabídce poměrně dost, ale ceny závisí především na lokalitě. Ceny pozemků se pohybují od 700 - 1700 Kč/m2 i více.

Region a město

Boskovice se nachází 14 km severně od Blanska a 33 km severně od Brna mezi Boskovickou brázdou a Drahanskou vrchovinou. Městem protéká potok Bělá. Rozloha města je 27,83 km2 a počet obyvatel se pohybuje přes 11 tisíc. Je zde 5 částí: Bačov, Boskovice, Hrádkov, Mladkov, Vratíkov.

Okolo města je řada turistických tras, je zde krásné okolí stvořené pro turistiku nebo odpočinek. Nachází se zde mnoho rybníků, přírodních koupališť a nádrží. V Boskovicích jsou různé pamětihodnosti např. Hrad Boskovice, zámek Boskovice, Kostel sv. Jakuba Staršího, Větší synagoga a židovský hřbitov. Boskovice nabízí různá sportovní a kulturní využití: zimní a fotbalový areál, tenisové kurty, koupaliště Červenka, Městské lázně Boskovice, Solné jeskyně, filmový festival, jazzový nebo hudební.

Pokud máte rádi přírodu, chodíte na houby nebo si chcete pořídit chatu, chalupu na léto a zimu, tak hledejte na Boskovicku. Nedaleko Boskovice se nachází westernové městečko. Co se týká občanské vybavenosti, tak obec má veškeré služby, které jsou potřeba ke spokojenému životu. V Boskovicích je vlaková a autobusová stanice, funguje zde integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje.

Pokud máte zájem o koupi, prodej či pronájem v Boskovicích nebo v obcích v okolí Moravského krasu a Drahanské vrchoviny, tak nás neváhejte kontaktovat, naši makléři Vám rádi pomohou s

Datum publikace: 23.5.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno