Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno – Bystrc

Analýza nemovitostí

Poptávka po bytech je velká, 2+1 se pohybuje od 1,55 do 2 mil. Kč. Cena bytu především závisí na poloze (jestli Bystrc I, II, III), dále v jakém je patře, kam směřuje výhled, jaké úpravy se v bytě nachází a jak je daleko zastávka MHD.

Pronájmů je v nabídce dostatek, byt 1+1 se pohybuje od 5 do 7 tisíc Kč plus energie a poplatky. Větší byty 3+1 se dají pořídit od 10 tisíc Kč a více. Záleží zda je to novostavba, jak je byt zařízen poloha bytu a další důležité aspekty.

Pozemků a RD v nabídce není příliš mnoho.

Lokalita

Bystrc je historickou obcí, rozkládá se severozápadně od Brna a vzdálenost je autem 20 minut. Rozloha je 27,24 km2 a současný počet obyvatel je kolem 24 tisíc obyvatel. V této lokalitě se nachází mnoho rekreačních objektů – Brněnská přehrada, Zoologická zahrada Brno, Údolí oddechu, Podkomorské lesy s areálem Pohádky máje a hrad Veveří.

Bystrc je jedním z největších brněnských sídlišť a každý rok se zde koná přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis, kterou navštíví přes tisíc diváků.

Bystrc je rozdělen do tří částí: Bystrc I Stará Bystrc, která představuje vesnici kolem kostela svatého Jana Křtitele a svatého Jana Evangelisty u řeky Svratky s nejstarším panelovým sídlištěm až po Hitlerovu dálnici. Bystrc II leží na druhé straně dálnice a je zde novější panelové sídliště, které vede až po konečnou zastávku tramvaje Bystrc-Ečerova. Bystrc III v podstatě se jedná sídliště Kamechy Bystrc II/A, která se nachází za panelovými domy (ulice Teyschlova) směrem k Žebětínu.

Je zde veškerá občanská vybavenost – školky, školy, gymnázia, policie, obchody, restaurace a další služby. Dopravu zde zajišťují tramvaje, autobusy a trolejbusy.

Chaty a rekreační nemovitosti

V této lokalitě se nachází plno rekreačních objektů např. chaty nad přehradou, které často nestojí na vlastním pozemku. Nemovitosti zaznamenaly během čištění přehrady pokles v cenách, která současně probíhala s realitní krizí. Je těžké stanovit určitou cenovou hladinu, převážně se ceny chat pohybují od několik set tisíc až po více než milion Kč. Máme různé koeficienty a analýzy na stanovení ceny u podobných prodejů v lokalitě.

V případě, že máte zájem o prodej, koupi či pronájem nemovitosti v Brně-Bystrci, pak nás neváhejte kontaktovat. Naši vyškolení makléři jsou připraveni Vám pomoci s transakcí hladce a profesionálně.

Datum publikace: 12.10.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno