Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno – Černá Pole

Analýza nemovitostí

V této lokalitě se vyskytují dvou a vícepatrové činžovní domy. Vily se pohybují přes 10 a více milionů Kč. Ceny starším bytů, které nejsou zařízeny se dají pořídit od 40 tis. Kč/m2 a byty po rekonstrukci se pohybují kolem 50. tisíc Kč/m2. Především závisí na stáří nemovitosti a lokalitě. Činžovními domy mají vysoké stropy. Mnoho bytů se zde pronajímá vysokoškolským studentům. Nabídka pozemků je velmi omezená a cena je individuální.

Černá Pole sousedí na severu s Lesnou, kde je krásná příroda, na jihu a východě s centrem Brna a na západě s Královým Polem. Lokalita stvořená pro spokojený život v Brně.

Lokalita

Černá Pole byla zemědělskou oblastí s vinicemi do poloviny 19. st. Katastrální území je rozdělené mezi brněnské městské části Brno-sever, Brno-střed a Brno Královo Pole. Černá Pole dostala název podle barvy půdy. Na ulici Kpt. Jaroše a nám. 28. října se vyskytovaly první vilové čtvrti. Po 1. svět. válce vznikla Štefánikova čtvrť s rodinnými domy a v době hospodářské krize město vybudovalo kolem Janouškovy ulice kolonii s nízkými dřevěnými domy. Dále proběhla výstavba sociálních bytů kolem ulic Černopolní a Merhautova.

Ve čtvrti je se nachází významná architektonická památka Vila Tugendhat, která je zaspána do seznamu světového dědictví UNESCO.

Hlavním spojem s centrem Brna je ulice Merhautova a ulice Milady Horákové.

Občanská vybavenost

V městské části se nachází veškerá služby, školky, základní školy, Mendelova Univerzita, fakultní nemocnice, dětská nemocnice, obchody a restaurace. Pro sportovní aktivity jsou zde dětská hřiště, brněnský park Lužánky nebo Schreberovy zahrádky. Dopravu zajišťují tramvaje, autobusy a trolejbusy.

V případě, že máte zájem o prodej, koupi či pronájem nemovitosti v Černých Polích, pak nás neváhejte kontaktovat. Naše kancelář zde sídlí a naši vyškolení makléři jsou připraveni Vám profesionálně pomoci.

Datum publikace: 12.10.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno