Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno – Líšeň: analýza nemovitostí

Pozemků v nabídce moc není je to nedostatkové zboží a cena je vysoká. Ve staré Líšni jsou převážně rodinné domy a je docela problém zde nemovitost koupit, protože o tuto lokalitu je stálý zájem.

V nové Líšni se dá pořídit malý byt za 900.000 Kč, ceny za panel se pohybují od 20.000 Kč/m2 a nové byty se dají koupit kolem 30.000 Kč/m2.

Líšeň je charakteristická novou výstavbou a skoro všechny plochy jsou již zastavěny, proto můžeme očekávat stabilní ceny.

Popis lokality

Líšeň je historický městys a nachází se východně od centra Brna. Současný počet obyvatel je kolem 27 tisíc obyvatel a katastrální výměra je 15,71 km2. Nachází se zde kolem 130 ulic a téměř 3200 adres. Líšeň se dá rozdělit na starou Líšeň, která má charakter větší vesnice a na novou Líšeň, kde je vybudované nové sídliště.

Sousedící části Líšně jsou: na západě Brno-Vinohrady a Brno-Židenice, na jihu Brno-Slatina, východě Mokrá-Horákov a na severu s obcí ochoz u Brna. Líšeň lze přirovnat k malému městečku, které je obklopené úchvatnou přírodou blízko centra Brna.

V severní části Líšně se nachází lesy a zasahují k jižní části CHKO Moravský kras. Na východě se nachází Mariánské údolí, protéká zde potok Říčka a je zde velká chatařská oblast. Mezi významné památky patří zámek a kostel sv. Jiljí. Probíhá zde plno kulturních akcí, je zde výborná lokalita pro pěší i cykloturistické výlety, projížďky na koních, dětské hřiště a další.

Líšeň je od Brna vzdálená docela daleko, ale jezdí sem poměrně hodně spojů a to tramvaj č. 8, autobusy (55, 58, 82, 151) a trolejbusy (25, 26). Během dopravní špičky je docela problém se do Brna dostat, protože silnice jsou ucpané auty.

Občanská vybavenost

Co se týká občanské vybavenosti, tak jsou zde veškeré služby, které jsou potřeba ke spokojenému životu. Nachází se zde úřad, škola, školky, střední škola, obchody, poliklinika a další.

Pokud máte zájem o koupi, prodej či pronájem v Líšni, tak nás neváhejte kontaktovat. Naši vyškolení makléři Vám rádi pomohou s transakcí, výhodně, kvalitně a bez stresu.

Datum publikace: 28.7.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno