Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno-Medlánky analýza nemovitostí

Nabídka nemovitosti je v této lokalitě poměrně omezená.

Ceny bytů u 1+1,2+kk se pohybují od 35-40.000 Kč/m2 a u větších bytů jsou ceny od 40.000 Kč/m2, především závisí na stáří nemovitosti a poloze.

Pozemků v nabídce není mnoho a cena je individuální.

Nabídka rodinných domů je velmi omezená a cena se pohybuje od 5 mil. Kč/m2.

Co se týká nabídky pronájmu, tak je toho poměrně hodně a cena za 1+kk se pohybuje od 7.000 Kč/m2 a 3+1 se dá pořídit od 9.000 Kč/m2.

Od roku 2014, kdy začal platit nový občanský zákoník, tak se ceny chat odvíjejí od toho zda stojí na vlastním nebo obecním pozemku.

O lokalitě

Medlánky jsou bývalá obec, která se roku 1990 stala městskou částí Brna. Rozloha je 3,51 km2 a současný počet obyvatel je kolem 6 tisíc. Medlánky se rozkládají na severu Brna v těsné blízkosti s Řečkovicemi. Na jihu leží přírodní park Baba. Medlánky jsou vinařskou obcí.

Medlánky jsou rekreační oblastí, směrem na severozápad jsou lesy, zahrádkářské kolonie a chatové osady. Po roce 1968 došlo k výstavbě, kde vzniklo sídliště Jabloňová. Roku 2009 se dostavilo sídliště v Újezdech pod názvy Kouzelné Medlánky a Nové Medlánky.

V obci se nachází jedna ze tří SOS dětských vesniček a Penzion pro seniory. Je zde mnoho historických památek např. Zámek, zámecký park, panský dvůr, socha sv. Jana Nepomuckého, zvonice, předvěké naleziště v cihelně a další.

Mezi zajímavosti patří Medlánecká naučná stezka, kde je možné se seznámit s historií Medlánek, faunou, flórou a místními zajímavostmi.

Občanská vybavenost

V obci se nachází veškeré služby, škola, obchůdky, lékaři, zařízení pro sport a kulturu. V případě, že v obci nejsou dostupné některé služby občanské vybavenosti, tak jsou k dispozici v Řečkovicích, Králově Poli nebo Komíně. Jediným negativem je, že se větší obchodní centra nachází od Medlánek poměrně daleko. Dopravu zde zajišťují tramvaje a autobusy.

V případě, že máte zájem o prodej, koupi či pronájem nemovitosti v Brně-Medlánkách, pak nás neváhejte kontaktovat. Naši vyškolení makléři jsou připraveni Vám pomoci s transakcí hladce, a výhodně pomoci.

Datum publikace: 22.6.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno