Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno-venkov: Moravany: analýza nemovitostí

Pozemky jsou zde opravdu velmi žádané, ale nabídka je poměrně omezená. Ceny se pohybují od 2000 do 4000 Kč/m2.

Starší rodinný dům se dá pořídit od 2,7 mil. Kč a více. Novostavba RD stojí kolem 4,7 mil. Kč i více a hrubá stavba s pozemkem se pohybuje okolo 3,5 mil. Kč

Byty v novostavbě stojí mezi 35-40 tis. Kč/m2 a menší byty se pohybují kolem 1.350.000 Kč.

Lokalita

Obec Moravany leží v okrese Brno-venkov na okraji Dyjsko-svrateckého úvalu. Rozloha města je 6,64 km2 a žije zde přes 2000 obyvatel. Dostupnost autem do Brna je cca 10 min. Moravany jsou vinařskou obcí ve Velkopavlovické podoblasti.

Občanská vybavenost

V obci se nachází mateřská školka, první stupeň základní školy, praktický lékař, hospoda, obchody a kousek od obce je nákupní centrum Futurum. Jediné co zde chybí je policie, zdravotnické zařízení a druhý stupeň základní školy.

I když v Moravanech probíhala velká výstavba rodinných domů, tak se z obce nestalo satelitní městečko, jak je k vidění v jiných obcích jako např. Kuřim. Zástavba novostaveb je dobře propojena se starou zástavbou rodinných domů a panuje zde obecný soulad.

Okolo Moravan je krásná příroda, lesy, cyklostezky a po obslužné cestě dá dojít až do Bohunic. Je zde tenisový kurt a multifunkční hřiště.

Co se týká dopravy je zde napojení na dálnici D1 a rychlostní komunikaci na Vídeň. Funguje zde integrovaný dopravní systém JMK.

Moravany jsou rozvíjející se lokalitou, vhodné pro bydlení v rodinných domech. V obci jsou různé společenské akce a nejznámější jsou farmářské trhy.

Chcete-li koupit, prodat či pronajmout rodinný dům, byt či pozemek v Moravanech, tak nás neváhejte kontaktovat.

Datum publikace: 28.7.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno