Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuRosice u Brna: analýza nemovitostí

Nabídka domů, bytů i pozemků je velká, u cen realit jde vždy o lokalitu a stav nemovitosti. V Rosicích je poměrně vysoká poptávka po bydlení.

U pronájmu se menší byty pohybují kolem 6-7 tisíci Kč měsíčně včetně inkasa. Pravdou je, že menších bytů ať už jde o prodej či pronájem není mnoho. Starší byty 3+1 koupíte kolem 1,5 milion Kč, ale není to nic luxusního. Pokud chcete něco lepšího, tak nové byty 3+1 koupíte přes 2 miliony Kč. Pozemky se pohybují kolem 2-3 tisíc Kč a záleží jak je velký, kde leží a zda jsou inženýrské sítě. Občas se vyplatí koupit starý dům, který se zbourá a postaví se nový.

Rosice u Brna spadají pod okres Brno-venkov a leží 16 km západně od Brna. Nachází se v Boskovické brázdě, kde se Říčanský potok vlévá do Bobravy. Rozloha je 12,74 km2 a žije zde 5 687 obyvatel. Kulturní památkou je Zámek, který byl vybudován přestavbou gotického hradu v 17 století.

Doprava

Rosice mají Integrovaný dopravní systém JMK, kde spojení zajišťují vlaky (Brno-Náměšť nad Oslavou) a autobusové linky 405, 406, 421, 423 a 153. Je zde nájezd na dálnici D1 u Kývalky, který je vzdálen 6 km od Rosic. Pokud nechcete využít dálnice, tak se do Brna dostanete i po staré silnici, která vede přes Popůvky do Bohunic. Cesta do Brna je rychlá a pohodlná, pokud se nevyskytne zácpa na D1 což se stává málokdy. Přes Rosice vedou cyklotrasy do Tišnova, Pohořelic, Veverské Bítýšky, Biskoupky a další.

Občanská vybavenost

V Rosicích se nachází hodně obchodů jako je např. Tesco, Lidl, Penny, Kik a další menší obchody. Jsou zde výborné restaurace a zábavní podniky. Město Rosice má 2 školky, základní školu, základní uměleckou školu, zdravotní středisko, veterinární kliniku, kino a centrum volného času. Využití se zde najde pro všechny věkové skupiny.

V případě, že máte zájem o koupi, prodej či pronájem v Rosících u Brna nebo v jeho okolí, tak nás neváhejte kontaktovat, naši makléři Vám rádi pomohou s transakcí bez nervů a výhodně.

Datum publikace: 22.5.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno