Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno-venkov Šlapanice:  analýza nemovitostí

Šlapanice mají historické nemovitosti, ale budují se zde i nové rezidenční čtvrtě. Naše realitní kancelář zde prodala relativně dost bytů, známe dobře místní trh a také jsme se podíleli na rozvoji bytové výstavby ve Šlapanicích.

Bytů ve Šlapanicích je poměrně hodně, především ty dražší a větší. Byt 1+1 se dá pořídit za 1 milion korun, 2+1 se pohybují kolem 2 mil. Kč, ale dají se sehnat i levněji za 1,6 mil. Kč a 3+1 v novostavbě stojí více než 2,5 mil. Kč, záleží na stáří nemovitosti a lokalitě.

Rodinné domy se dají koupit kolem 3 mil. Kč. RD před rekonstrukcí nebo v horším stavu se dají koupit levněji cca za 1,5 mil. Kč.

Pozemků je v nabídce poměrně dost, ale jsou drahé, ceny závisí především na lokalitě. Ceny pozemků se pohybují od 2500 - 4000 Kč/m2 .

O obci a okolí

Šlapanice se nachází v Jihomoravském kraji (v Dyjsko-svrateckém úvalu) 9 km jihovýchodně od Brna a leží na řece Říčka. Rozloha města je 14,64 km2 a počet obyvatel je zhruba 7 tisíc. Šlapanice jsou historické město, kde se nachází mnoho historických památek. Mezi významné památky patří zámek, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Scholasterie se starou farou, budova gymnázia a budova městského úřadu. Pod Šlapanice spadá 40 okolních měst a obcí.

Ve městě se buduje obytná a průmyslová zóna, která se nazývá Brněnská pole. Na severu je budována průmyslová zóna, kde jsou především sklady. Do katastru Šlapanic zasahuje letiště Brno-Tuřany.

Je zde půvabná příroda s přírodními památkami, turistickými stezkami a cyklostezkami, které jsou součástí Brněnské podkovy.

Občanská vybavenost

Ve Šlapanicích se nachází veškeré služby, které jsou potřeba ke spokojenému životu. Je zde velká základní škola se sportovištěm a plaveckým bazénem, gymnázium, několik mateřských škol, lékaři a obchody.

Je zde dobré dopravní spojení na Brno a na dálnici D1. Funguje zde integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje a MHD směrem na Brno.

V případě, že máte zájem o koupi, prodej či pronájem ve Šlapanicích, tak nás neváhejte kontaktovat.

Datum publikace: 5.6.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno