Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuSlavkov u Brna: analýza realit

Nabídka domů, bytů i pozemků je velká a tomu odpovídají i ceny nemovitostí, protože Slavkov je historické město, které leží nedaleko Brna. Starší panelový byt 3+1 se pohybují od 1,7 – 2 mi. Kč. Nové byty v cihle stojí až 3 mil. Kč. RD se dají koupit od 3 mil. Kč a více. Pozemky jsou poměrně nedostatkové a pohybují se +/- 3 000 Kč., levnější pozemky se dají koupit okolo Slavkova. Pronájmy se dají sehnat od 6 000 Kč bez poplatků, 2+1 stojí 8 000 Kč a 3+1 jsou o málo dražší, ale nabídka je omezená.Slavkov se nachází 20 km východně od Brna. Město spadá pod okres Vyškov a protéká jim řeka Litava. Rozloha města je 14,95 km2 a žije zde přes 6 tisíc obyvatel.

O městě

Slavkov je historické město, jeho jádro je městskou památkovou zónou a nedaleko města se roku 1805 odehrála bitva tří císařů.

Hlavní kulturní památkou je barokní zámek a dále pak kostel Vzkříšení Páně, kaple sv. Urbana a židovská čtvrť.

Občanská vybavenost

Ve Slavkově jsou veškeré služby, školky, základní školy, umělecké školy, lékaři, obchody a restaurace. Je zde sportovní centrum, koupaliště, kurty a golf. Dopravní obslužnost zajišťují vlaky a autobusové linky. Je zde nájezd na dálnici D1 a v Brně jste za 20 minut.

V případě, že máte zájem o koupi, prodej či pronájem ve Slavkově nebo v jeho okolí, tak nás neváhejte kontaktovat, naši makléři Vám rádi pomohou s transakcí, výhodně, kvalitně a bez stresu.

Datum publikace: 21.5.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno