Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno-Štýřice

Byty na prodej

Jako vždy záleží na lokalitě, zda se jedná o cihlový nebo panelový byt, na stáří nemovitosti atd. Ceny bytů, které jsou k rekonstrukci a nejsou na populárních adresách koupíte i pod 30 tisíc Kč/m2. Ceny u novějších nemovitostí začínají na 38 tisíc Kč/m2 až k 50 tis. Kč/m2 v lokalitě Červený kopec. Bytů je v nabídce poměrně hodně, takže je z čeho vybírat.

Byty k pronájmu

Co se týká nabídky pronájmů, tak je toho poměrně hodně a nájemné se pohybuje mezi 97 Kč – 125 Kč/m2/měsíc. Za pronájem bytu dáte 6.3000 až 8.000 bez energií a služeb. V současné době je nabídka nebytových prostor docela velká, závisí na konkrétním požadavku.

Lokalita

Štýřice jsou nejjižnější část městské části Brno-Střed. Rozloha je 3,33 km2 a rozkládá se jižně od řeky Svratky. Na severu sousedí se Starým Brnem, na severovýchodě s Trnitou a Horními Heršpicemi, na západě s Bohunicemi a na severozápadě s Pisárkami.

V této lokalitě se nachází např. Ústřední hřbitov, Kamenná kolonie, brněnská mešita, hodně business parků a hypermarketů.

Občanská vybavenost

V této lokalitě se nachází veškerá občanská vybavenost, mnoho pracovních příležitostí v business parcích, které nabízejí práci převážně v kancelářích. Jsou zde hypermarkety Interspar, Bauhaus, Hornbach.

Štýřice tvoří hlavní dopravní tepnu díky ulici Vídeňská, která se napojuje z Brna na dálnici D1 a směr Vídeň. Jediná nevýhoda je hlučnost. Další hlučné ulice jsou Heršpická a Jihlavská.

Dopravu zajišťuje MHD (autobusy a tramvaje).

Jsou zde zástavby rezidenčních bytů, domů s kancelářemi, lehkou výrobou a službami. Ve středu Štýřic jsou spíše panelové domy a na severu je stará zástavba. Na jihu je Ústřední hřbitov a business parky.

Červený kopec se nachází na západě a díky Kamenné kolonii a jejím současným nebo bývalým obyvatelům (umělcům) se stala vyhledávanou lokalitou. Malíři zde malovali panorama Brna, protože z Červeného kopce je krásný výhled na celé Brno a především na Petrov a Špilberk s řekou Svratkou. Převážně se zde staví luxusní nemovitosti.

Na ulici Vídeňská se realizovaly či realizují novostavby bytových domů a na Červeném kopci se také plánuje výstavba. Otázkou zůstává kam se to vše vejde a především, aby toho nebylo tolik, že by dokonce tato lokalita ztratila svoji současnou popularitu.

V případě, že máte zájem o prodej, koupi, pronájem bytu, domu, nebytových prostor či kanceláře ve Štýřicích, pak nás neváhejte kontaktovat. Naši vyškolení makléři jsou připraveni Vám pomoci s transakcí hladce, výhodně a bez problémů.

Datum publikace: 12.10.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno