Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuValtice: analýza nemovitostí

Starší rodinné domy se dají pořídit od cca 1,6 mil. Kč., ale častější jsou ceny přes 2,5 mil. Kč. Poměrně levněji se dají RD koupit v okolí Valtic.

Bytů je v této lokalitě poměrně hodně, protože se v centru staví developerský projekt, kde se byty dají koupit kolem 26-32.000 Kč/m2. Cena starších bytů se pohybuje okolo 20.000 Kč/m2, záleží na stáří nemovitosti a poloze.

Pozemků je v nabídce poměrně dost, prodávají se i velké lány pro výstavbu rodinných domů, lze tedy očekávat rozvoj realitního trhu. Ceny pozemků se pohybují kolem 1000 Kč a díky velké nabídce neočekáváme výrazný nárůst cen, tudíž se vyplatí koupit pozemek a postavit si rodinný dům.

O regionu

Pokud máte rádi přírodu a příjemné bydlení nebo rekreaci pak Valtice jsou to pravé. Vinařské město leží 9 km západně od Břeclavi. Rozloha je kolem 48 km2 a žije zde okolo 3600 obyvatel.

Je zde nájezd na dálnici D2 směr Brno. Kolem města vede železniční stanice Břeclav-Znojmo. Historické jádro města bylo prohlášené za památkovou zónu, nachází se zde zámek, radnice, morový sloup a další. Valtice jsou významné moravské vinařské středisko s plno turistickými trasami a cyklostezkami. Nedaleko se nachází vodní nádrže Nové mlýny. Valtice jsou od rakouských hranic vzdáleny pouze 1,3 km. Co se týká občanské vybavenosti, tak obec má veškeré služby: lékaři, školky, školy, obchody, restaurace, sportovní hala a je zde Střední odborná škola vinařská založena roku 1873. Hlavní obživou je zde turistický ruch, ovocnářství, zemědělství, pěstování vína a vinařství.

V případě, že máte zájem o koupi, prodej či pronájem ve Valticích, Lednici nebo v dalších obcích na Pálavě, tak nás neváhejte kontaktovat, naši makléři Vám rádi pomohou s transakcí, výhodně, kvalitně a bez stresu.

Datum publikace: 27.5.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno