Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuVyškov: analýza realit

Po krizi v roce 2008 ceny nemovitostí klesly a na Vyškovsku snad nejvíce. V roce 2013 a 2014 došlo ke stabilizaci a růstu cen. Ceny nemovitostí za posledních 6 let: např. panelový byt 3+1 stál v roce 2008 1,4 mil. Kč a v roce 2014 se dá pořídit za 950 000 - 1 mil. Kč. Především závisí na typu vlastnictví, na poloze, materiálu a stáří nemovitosti. Byt 3+1 stojí kolem 1,3 mil Kč a nabízí se jich docela hodně.

Byty 1+1 se pohybuje kolem 500 000 – 750 000 Kč. A 2+1 stojí okolo 700 000 – 1 100 000 Kč.

Rodinné domy, které jsou určeny k okamžitému nastěhování stojí mezi 2- 3 mil. Kč. Okolo Vyškova se dají pořídit RD pod 1 mil. Kč, je zde dobrá cenová nabídka ve srovnání s jinými okresy Jihomoravského kraje.

Pozemky se ve Vyškově pohybují okolo 1000 - 2000 Kč/m2, levnější pozemky se dají sehnat za 500 Kč/m2 i s inženýrskými sítěmi na hranici pozemku. Nabídka pozemků je v okrese velmi široká než jinde v JMK kraji.

O městě

Vyškov se nachází 30 km severovýchodně od Brna. Městem protéká řeka Haná. Rozloha města je 50,40 km2 a počet obyvatel se pohybuje kolem 22 tisíc. Vyškov je historické město a jeho jádro je městskou památkovou zónou. Kulturními památkami jsou Zámek, Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Kaple sv. Anny a další.

Doprava

Je zde napojení na dálnici D1 Praha – Brno – Vyškov a na dálnici směrem Brno, Olomouc, Ostrava. Je zde železniční stanice. Dopravu dále zajišťují autobusové linky, které jsou zapojeny do integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje (IDS JMK). Vyškovem vede i železniční stanice, která se nazývá Vyškov na Moravě.

Občanská vybavenost

Ve Vyškově jsou veškeré služby, nemocnice, lékaři, obchodní řetězce, školky, základní školy, střední škola, umělecká škola, Vyšší odborná škola, Knihovna Karla Dvořáčka a Dům dětí a mládeže. Je zde velké kulturní a sportovní využití např.: Besední dům, kde se konají koncerty, divadelní představení a další, Muzeum Vyškovska, hvězdárna, ZOO park, aquapark, zimní a fotbalový stadion, cyklo a inline stezky.

V případě, že máte zájem o koupi, prodej či pronájem v Kuřimi nebo v jeho okolí, tak nás neváhejte kontaktovat, naši makléři Vám rádi pomohou s transakcí, výhodně, kvalitně a bezproblémů.

Datum publikace: 20.5.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno