Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno- Židenice: analýza nemovitostí

V Židenicích je velká zástavba RD a bytovek s malými zahradami. Ceny nemovitostí jsou nižší než v jiných částech města. RD se pohybují kolem dvou milionů korun. Ceny starších bytů se dají koupit pod 1 milion Kč, tj. od 30.000 Kč/m2 a novostavby se dají pořídit pod 40.000 Kč/m2. Pozemků v nabídce není příliš mnoho, protože jde o hustě zastavěnou část města a pozemky jsou menších výměr, proto je po nich poměrně velká poptávka.

Popis lokality:

Židenice se nachází na řece Svitava o rozloze 6,46 km2. Počet obyvatel se pohybuje okolo 22 tis. Židenice sousedí s těmito městskými částmi: na západě Trnitá a Zábrdovice, na severu Maloměřice a Kanice, na východě Brno-Líšeň, na jihovýchodě Brno-Slatina a na jihu Brno-Černovice.

Židenice mají výbornou dopravní dostupnost, jenž umožňuje rychlou dostupnost automobilem na dálniční přivaděče na Olomouc, Prahu a Bratislavu i do centra Brna. Co se týká hromadné dopravy, tak je opravdu veliká – jsou zde tramvaje, trolejbusy, autobusy a železnice. Je tady vetší hlučnost a poměrně živo na ulicích ve srovnání s jinými městskými částmi. Jsou zde dva lesoparky Bílá Hora a Akátky. Nachází se zde areály bývalé brněnské strojírny a spalovna, která některému zájemci může vadit.

Občanská vybavenost:

V této městské části nic nechybí. Nachází se zde vojenská nemocnice, poliklinika, školky, základní školy, Vyšší odborná škola, pošta, obecní úřad, dětské hřiště, Obchodní centrum Stará osada, Kaufland, Tesco a plno dalších obchodů, příjemných hospůdek a barů. Řada kulturních akcí se pořádá v Dělnickém domě.

V případě, že máte zájem o koupi, prodej či pronájem v Židenicích, tak nás neváhejte kontaktovat.

Datum publikace: 28.7.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno