Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno – Slatina

Analýza realit

Slatina patří mezi levnější lokality v Brně. Byty v novostavbě se dají pořídit i pod 30.000 Kč/m2 a starší byty lze koupit za 26.000 Kč/m2. Ve Slatině jsou k pronájmu i obecní byty za 60-70 Kč/m2.

Tato čtvrť je poměrně oblíbená a probíhají zde výstavby za příznivé ceny, které pomohou k rozvoji této lokality. Jediným negativem může být případný rozvoj dopravy na letiště.

Pozemky, rodinné domy, byty jsou v této lokalitě poměrně dostupné.

Lokalita

Slatina je historická obec, která se nachází na východě Brna. Rozloha je 5,83 km2 a žije zde přes 9 tisíc obyvatel. Slatina si zachovala původní vesnické jádro s řadou rodinných domů v jižní části, na západě jsou činžovní domy a na východě sousedí s průmyslovými areály. Podél trati a Řípské ulice je průmyslová zóna.

Občanská vybavenost

Ve Slatině je veškerá občanská vybavenost. Je zde dobré napojení na dálnici D1. Dopravu zajišťuje autobusová a trolejbusová vozovna a železniční uzel. Kousek od Slatiny se nachází letiště. Je zde mateřská, základní a střední škola, zdravotnické středisko, pošta, kino a 3 supermarkety.

Slatina nabízí pro občany různé turistické trasy a cyklostezky (Černovický hájek, Ponětovický potok a Stránské skály).

Pokud chcete koupit, prodat či pronajmout nemovitost ve Slatině, tak nás neváhejte kontaktovat

Datum publikace: 14.6.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno