Naši realitní makléři jsou skuteční školení odborníci na reality a nemovitosti. Umíme poradit klientům jak výhodně koupit byt a následně zajistíme rentabilní pronájem bytu. Jsme odborníci na realitní investice. Realitní makléř v Brně viz zde na: reality Brno. Rodinné Domy na prodej ze všech lokalit v ČeskuBrno - Žebětín

Analýza nemovitosti:

Žebětín je především zastavěn rodinnými domy a novostavbami bytů ve stáří 5-10 let, které se obvykle stavěly jako družstevní se státními dotacemi.

Byty v novostavbě stojí mezi 38 – 40 tisíc Kč/m2, menší a starší byty se pohybují od 30 tisíc Kč/m2. Byt 2+1 se dá koupit pod 2 mil. Kč. Žebětín nemá ve vlastnictví žádné obecní byty.

Pozemků v nabídce není příliš mnoho, cena se pohybuje od 3000 Kč/m2 (stavební). Jsou zde spekulace o tom, že obec bude dělat nový územní plán.

Žebětín se nachází 9 km západně od Brna v blízkosti Masarykova okruhu. Katastrální výměra městské části Brno-Žebětín je 13,6 km2 a žije zde přes 3,5 tisíc obyvatel.

Občanská vybavenost

Obec má veškerou občanskou vybavenost. Je zde mateřská a základní škola, praktický i zubní lékař, lékárna, pošta, knihovna, veterinář, dětské a víceúčelové hřiště. Je zde kulturní a sportovní využití např. tenis, bowling, ping-pong, squash, golf. Jsou zde restaurace, kulturní středisko a kostel.

V Žebětíne se nachází několik spolků a klubů např. Klub maminek, důchodců, Junák, myslivecké sdružení, hasiči, Pétanque Club (Žepec), jezdecký a motoristický klub. Je zde řada lesů, kde jsou maloplošná chráněná území: PP Augšperský potok, PP Pekárna, Žebětínský rybník, nedaleko je autodrom a brněnská přehrada.

Dopravu zajišťují autobusové linky 52 a 54. Jedinou nevýhodou je, že když je špička tak se MHD dostanete na Mendlovo náměstí za 25 – 30 min. a odtud se dá pokračovat dále. Autem jízda trvá cca 20 min.

 

V případě, že máte zájem o koupi, prodej či pronájem v Žebětíně, tak nás neváhejte kontaktovat.

Datum publikace: 11.6.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.org

Hledej: v obci:

 

Reality Brno